Ayurveda 2017-09-21T11:32:48+00:00

MAHAPURUSHA
Ayurveda Centrum

V rámci Narozeninového domu ale také u vás doma, na zahradě nebo v zahradním domku vám připravíme meditaci, ayurveda ošetření i pomoc s konkrétními problémy psychickými i fyzickými. Masáž nebo jogu a také ochutnávku skvělých indických a nebo ayurveda pokrmů pro vaše blaho – s naším partnerem studiem MAHAPURUSHA.

Vznikli jsme z myšlenky přinést do České republiky kousek Indie a s ní jednu z nejstarších nauk o životě na světě – Ayurvedu, která je v naší zemi stále ještě v plenkách.

Zpočátku nabídneme zejména masáže Kalari, Rejuvenation a Abhyangu, chybět nebude Shirodhara, masáž obličeje či hlavy.

Všechny služby, které vždy patřily v Indii ke každodennímu životu jako součást prevence jakéhokoli onemocnění. Když ale budete mít náladu přijít si jen třeba odpočinout s psychowalkmenem a relaxovat v levandulové lázni – i tuto nabídku u nás najdete.

Postupně – s příjezdem milého kamaráda doktora Manoje – vám nabídneme mnohem širší wellness služby, jejichž nabídku brzy odhalíme. Přicházet budeme s workshopy, nakoupit u nás můžete vybrané potravinové doplňky, které pro nás vyrábí náš partner v Indii (leader na trhu v oblasti Ayurvedy v indické Kerale), kosmetiku a jako doplněk oblečení.

Proč Ayurveda? Tato kompletní nauka o životě skrývá bohaté znalosti o lidském zdraví a nabízí 5000 let staré zkušenosti prověřené miliony lidmi dnes již po celém světě. Ayurveda, Čínská medicína, homeopatie či jakákoli jiná nauka čerpající z přírody se však nehodí do dnešní do by, které vládne farma průmysl a kdy celý tenhle neprůhledný byznys potřebuje zejména soustavně nemocné pacienty. Kdybychom měli být skutečně zdraví a kdyby o to státům v EU skutečně šlo, čerpá úžasná moderní medicína naopak znalosti od těch, kteří je dostávají po generace jako dar, a kdo ví, co a jak vyléčit přírodní cestou bez použití chemie. Třeba se jednou dožijeme toho, že se už na základce místo biflování nesmyslů naučíme, co všechno může zapříčinit špatná strava v našem organismu, co dokáže naše myšlení, péče o tělo a ducha, nebo že místo pilulek je leckdy lepší masáž nebo změna životních návyků.

Uděláme maximum, abychom vám postupně přinesli to nejlepší z Ayurvedy včetně zajímavých hostů.

Za tým Mahapurusha Linda (hlavní strůjce projektu) a věřím, že již brzy také Manoj, doktor a specialista Ayurvedy.

TUDY NA MAHAPURUSHA WEB